Vaikų stovykloje apie rūšiavimą

24 Jun Vaikų stovykloje apie rūšiavimą

2016 m. birželio 23 d. Kauno „Žiburio“ pagrindinėje vyko mokinių dieninė stovykla, kurios vienas iš tikslų – formuoti vaikų įgūdžius, susijusius su gamtos išteklių tausojimu, atliekų rūšiavimu.

Mokyklos socialinė pedagogė Kristina Trumpauskaitė pakvietė apsilankyti mokykloje organizuojamoje vasaros poilsio dieninėje stovykloje VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ atstovę Pakuočių atliekų tvarkymo organizavimo skyriaus vadovo asistentę Eglę Razbadauskaitę, kuri stovyklautojams papasakojo apie rūšiavimo taisykles, pakuotes, rūšiavimo naudą. Mokiniai praktiškai pritaikė savo įgytas žinias žaisdami žaidimą, kurio metu  rūšiavo pakuotes, tam tikrą pakuotę priskirdami tinkamam rūšiavimo konteineriui. Taip pat sužinojo, ką galima pasigaminti iš jau nebereikalingų pakuočių, kaip atnaujinti daiktus, kuriuos naudoja kasdien. Skubame pasidžiaugti, jog visi užsiėmimo dalyviai pasižymėjo puikiais rūšiavimo įgūdžiais!!

Už aktyvų dalyvavimą ir puikius rezultatus mokiniai gavo dovanų maišelius „Rūšiuoji vadinasi galvoji“, kuriuose rado arbatos, saldainių, tušinukų, užrašų sąsiuvinius, knygutes apie rūšiavimą, skirtukus. Mokykloje rūšiavimo naudą ir svarbą dar labiau primins nuostabūs Pakuočių tvarkymo organizacijos vykdomos akcijos „Rūšiuoji vadinasi galvoji“ plakatai su laukinių gyvūnų atvaizdais.PTO