Skelbiamas konkursas Visagino savivaldybės teritorijoje

19 Jun Skelbiamas konkursas Visagino savivaldybės teritorijoje

Pakuočių atliekų tvarkymo organizavimo licenciją turintys juridiniai asmenys – VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“, VšĮ „Žaliasis taškas“ skelbia konkursus:

a) Visagino savivaldybės teritorijoje rūšiuojamajame komunalinių atliekų sraute susidarančių popieriaus ir kartono, plastikinių ir metalinių bei kombinuotų pakuočių atliekų ir popieriaus ir kartono bei plastikų ir metalų bei kombinuotų antrinių žaliavų paruošimo perdirbti ir naudoti bei perdirbimo ir naudojimo paslaugų teikėjui parinkti;

b) Visagino savivaldybės teritorijoje rūšiuojamajame komunalinių atliekų sraute susidarančių stiklo pakuočių atliekų ir stiklo antrinių žaliavų paruošimo perdirbti ir naudoti bei perdirbimo ir naudojimo paslaugų teikėjui parinkti.

Konkursų sąlygos ir kiti Konkursų dokumentai visiems pageidaujantiems dalyvauti Konkursuose siunčiami elektroniniu paštu arba juos galima gauti Organizacijų nurodytais adresais:

VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ Konstitucijos pr. 26, 6 aukštas, LT-08105 Vilnius, tel. pasiteiravimui (8 5) 248 4003, el. p. info@pto.lt.

VšĮ „Žaliasis taškas“ Perkūnkiemio g. 2, LT-12126, Vilnius, tel. pasiteiravimui (8-5) 2331152, el. p. biuras@ztl.lt.

Tiekėjai, norintys dalyvauti Konkurse dėl popieriaus ir kartono, plastikinių ir metalinių bei kombinuotų pakuočių tvarkymo, turi pateikti pasiūlymus Organizacijoms iki 2017 m. liepos  mėn. 3 d. 12:00 val.

Tiekėjai, norintys dalyvauti Konkurse dėl stiklo pakuočių tvarkymo, turi pateikti pasiūlymus Organizacijoms iki 2017 m. liepos mėn. 3 d. 15:00 val.PTO