Rūšiuokime biure!

08 May Rūšiuokime biure!

IT paslaugas teikianti kompanija „CSC Baltic”, norėdama paskatinti savo darbuotojus atsakingai rūšiuoti atliekas ir saugoti išteklius startavo su nauja iniciatyva „Reduce, Reuse, Recycle“ (Sumažink, Panaudok pakartotinai, Rūšiuok).

Atlikus apklausą nustatyta, jog 10.4 % darbuotojų nuolat naudoja rūšiavimui skirtas šiukšliadėžes biure. Dauguma darbuotojų (81.8 %) mano, jog atsakingas rūšiavimas pagerintų mūsų aplinką.

Apklausos metu taip pat paaiškėjo, jog dauguma darbuotojų vis dar nėra tikri, kaip išmetant atlieką teisingai pasirinkti tinkamą šiukšliadėžę. Taip pat dar vis kyla abejonių, ar išrūšiuotos atliekos tikrai perdirbamos, o ne patenka į sąvartyną.

Siekiant išsklaidyti abejones ir gauti atsakymus į kylančius klausimus, įmonės darbuotojams surengta paskaita, kurią skaitė VŠĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ (PTO) marketingo ir komunikacijos vadovė Audronė Viliūtė.

PTO kviečia prisijungti prie šios puikios „CSC Baltic” iniciatyvos ir skatinti savo darbuotojus rūšiuoti atliekas biure.

„CSC Baltic siūlomi sprendimai, siekiant įgyvendinti panašias iniciatyvas:

  • Informacija. Biure prie šiukšlių rūšiavimo punktų publikuoti aiškias instrukcijas, nurodančios, kaip reikia taisyklingai rūšiuoti.
  • Priminimai. Vykdyti reguliarius priminimus darbuotojams, kurie skatintu rūšiuoti.
  • Paskaitos. Organizuoti paskaitas, seminarus apie atliekų rūšiavimo naudą ir taisykles.
  • Vaizdinė medžiaga. Pateikti informacinį filmą apie rūšiavimo taisykles bei skatinimą mažinti vandens, popieriaus ir elektros sunaudojimą.
  • Komunikacija kitiems. Šviečiamoji informacija patalpas tvarkančiam personalui, kaip atsakingai rūšiuoti.


PTO