Konsultaciniai seminarai visoje Lietuvoje!

23 Nov Konsultaciniai seminarai visoje Lietuvoje!

Įmonių aplinkosaugos specialistus ir buhalterius kviečiame į seminarą, kuriame be aktualių aplinkosaugos klausimų bus pristatoma ir PTO veikla.
Nuo 2013 metų keičiasi gaminių ir pakuočių atliekų tvarkymo reikalavimai. Daugeliu atvejų šias atliekas įmonės gali tvarkyti tik per licencijuotas organizacijas. Kaip teisingai apskaičiuoti pakuočių ir gaminių mokesčius, kaip užtikrinti tinkamą šių atliekų apskaitą ir sutvarkymą sužinosite konsultaciniame seminare, skirtame aplinkosaugos specialistams ir buhalteriams.

I DALIS. Apmokestinamųjų gaminių ir pakuotės apskaita. Mokesčio už aplinkos teršimą apmokestinamųjų gaminių ir pakuotės atliekomis apskaičiavimas ir deklaravimas. Naujausi pakeitimai.


10.00 – 11.30  Įvadas ir PTO veiklos pristatymas. Teisės aktų, reglamentuojančių mokesčio už aplinkos teršimą apmokestinamųjų gaminių ir pakuotės atliekomis apskaičiavimą ir deklaravimą, apžvalga.  Apmokestinamųjų gaminių ir pakuotės apskaitos organizavimo įmonėje ypatumai, problematika ir galimi sprendimų būdai.
11.30 – 12.00  Kavos pertrauka.
12.00 – 13.30 Apskaitos organizavimo pavyzdžių pateikimas. Naujausi Mokesčio apskaičiavimo ir mokėjimo tvarkos pakeitimai. Atsakymai į klausimus.
Lektorė Rima Usevičienė
, auditorė

II DALIS. Naujausi aplinkosauginiai reikalavimai nustatyti elektros ir elektroninės įrangos bei baterijų ir akumuliatorių (įskaitant įmontuotus į prietaisus) gamintojams, importuotojams ir platintojams.

14.30 – 16.00  Elektros ir elektroninės įrangos (EEĮ) bei baterijų ir akumuliatorių gamintojų, importuotojų, platintojų teisės ir pareigos. EEĮ bei baterijų ir akumuliatorių gamintojų ir importuotojų registravimas, gaminių tiekimo rinkai apskaita, ataskaitų teikimas. EEĮ gamintojams, importuotojams, platintojams nustatyti aplinkosauginiai reikalavimai ir elektros ir elektroninės įrangos atliekų tvarkymo užduotys.  Baterijų ir akumuliatorių rūšys ir pavyzdžiai.  Kiti aktualūs klausimai.

Seminaro kaina 90 Lt + PVM (antram tos pačios įmonės darbuotojui seminaro kainai taikoma 50 % nuolaida).

Į kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas. Pertraukos metu seminaro dalyviai vaišinami kava, arbata, sausainiais.
Būtina išankstinė registracija.


Seminarai vyks:

lapkričio 26 d.  Kaune, mokslo ir technologijų parko TECHNOPOLIS konferencijų salėje (Europos pr. 121).

lapkričio 27 d. Vilniuje, Lietuvos aklųjų bibliotekos konferencijų salėje (Skroblų g. 10).

lapkričio 29 d. Panevėžyje, Panevėžio RAAD konferencijų salėje (Žvaigždžių g. )

gruodžio 6 d. Alytuje, Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos konferencijų salėje (Seirijų g. 2)

gruodžio 10 d. Šiauliuose, Šiaulių RAAD konferencijų salėje (M. K. Čiurlionio g. 3).

gruodžio 12 d. Klaipėdoje, Park Inn by Radisson konferencijų salėje (Minijos g. 119).

gruodžio 14 d. Kaune, mokslo ir technologijų parko TECHNOPOLIS konferencijų salėje (Europos pr. 121).

gruodžio 17 d. Vilniuje, Lietuvos aklųjų bibliotekos konferencijų salėje (Skroblų g. 10).
Dalyviai už seminarą gali mokėti mokestiniu pavedimu (VšĮ “Problemų sprendimo centras”, įm. k. 300039853, PVM kodas LT100001965515, a. s. LT677300010085467199) arba atvykę į seminarą, grynaisiais.

Teirautis ir registruotis:
– Tel. 8 (5) 216 38 18, mob. tel. 8 618 77 378
– El. p. psc@pscentras.lt arba tinklalapyje www.pscentras.ltPTO