Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Vytauto Didžiojo universitetu

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Vytauto Didžiojo universitetu

7Lapkričio 30 d. oficialiai sutvirtintas VšĮ Pakuočių tvarkymo organizacijai (PTO) svarbus partnerystės ryšys –pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Vytauto Didžiojo universitetu (VDU).

PTO direktorė Bena Razbadauskienė ir VDU rektorius prof. Juozas Augutis įtvirtindami sutartį, susitarė dėl abiejų šalių bendro tikslo – informacijos apie aplinkosaugos sklaidą gyventojams, viešosioms įstaigoms, verslo organizacijoms, importuotojams bei perdirbėjams ir kt.

„Atsižvelgiant į tai, kaip dažnai yra susiduriama su atliekų tvarkymo problemomis: nuo gamybos iki rūšiavimo ir  perdirbimo, VšĮ Pakuočių tvarkymo organizacijai yra svarbūs moksliniai tyrimai, akademikų patarimai, siekiant vietinių ir globalių aplinkosaugos tikslų įgyvendinimo“ – teigia Bena Razbadauskienė.

Sutartis yra svarbi plėtojant PTO ir VDU bendradarbiavimą abiems šalims naudingose veiklose bei įpareigoja bendradarbiauti projektinė veikloje, organizuoti mokslinius tyrimus, pilietinio švietimo apie aplinkosaugą konferencijas, seminarus, skleisti informaciją apie iniciatyvas, kelti aplinkosaugos diskusijas viešoje erdvėje. Taip pat bendradarbiauti, organizuojant VDU studentų mokomąsias praktikas iri įgytų žinių pritaikomumą pakuočių perdirbimo srityje dirbančiose įmonėse.

„Pakuočių tvarkymo organizacija“  jau yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su Kauno technologijos universitetu (KTU), o šiemet pirmą kartą iškilmingai pasirašyta sutartis su Vytauto Didžiojo universitetu dar labiau stiprins darnios plėtros vystymą šalyje.

Informacijos šaltinis: http://www.vdu.lt/lt/vdu-bendradarbiavimo-sutartis-aplinkosaugos-gerinimui/PTO