Pakuočių atliekų tvarkymas Rokiškio r. savivaldybėje

Pakuočių atliekų tvarkymas Rokiškio r. savivaldybėje

VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ kartu su kitomis dviem veikiančiomis licencijuotomis pakuočių atliekų tvarkymo organizacijomis „VšĮ Žaliasis taškas“ ir VšĮ „Gamtos ateitis“ 2020 m. birželio 16 ir 17 dienomis atlikto AB „Rokiškio komunalininkas“ Rokiškio rajono savivaldybėje teikiamos pakuočių atliekų tvarkymo paslaugos kontrolinį patikrinimą.  Vienas iš patikrinimo tikslų buvo išsiaiškinti Rokiškio rajono gyventojų, kurie naudojasi individualaus naudojimo rūšiavimo konteineriais, skirtais visoms pakuočių atliekoms rinkti, rūšiavimo įpročius.

Patikrinimo rezultatai parodė, kad  55% konteinerio turinio sudaro pakuočių atliekos, virš 31% mišrios komunalinės atliekos, tokios kaip batai, higienos priemonės, maistas, kilimėliai, drabužiai ir kt.  Šias atliekas gyventojai privalo mesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerius.

20 % išstumtų konteinerių buvo neaptarnauti dėl vizualiai matomų netinkamų atliekų juose.

Liepos 14 d. dalyvaujant administratoriaus (UAB „Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centras“), Rokiškio rajono savivaldybės ir organizacijų atstovams vaizdo konferencijos metu vyko patikrinimo rezultatų aptarimas.

Su atlikto patikrinimo rezultatų apibendrinimu galite susipažinti čia.PTO