Kvietimas prisijungti prie galvojančios bendruomenės

Kvietimas prisijungti prie galvojančios bendruomenės

logoVartotojiškos visuomenės ir technologijų amžius pasiekė ribą, ties kuria reikia išmokti gyventi ir galvoti kitaip. „Aš galvoju“ – tokiu šūkiu VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ kartu su UAB „Ekstara“ ir LRT pristato aplinkosauginio pilietiškumo principus skatinančią kampaniją.

Nuo 2014 m. rugsėjo 8 d. iki lapkričio 22 d. vyksianti kampanija suteikia galimybę dalyvauti visiems norintiems, t.y. įvairia veikla užsiimančioms bendruomenėms, švietimo įstaigoms, organizacijoms, įmonėms bei pavieniams piliečiams, kuriems svarbu kokioje aplinkoje jie gyvena ir nori gyventi ateityje. Kampanija siekiama atkreipti dėmesį į opiausią problemą – žmonių asmeninį įsitraukimą tausojant aplinką.

Prisijungti prie kampanijos „Aš galvoju“ galima įvairiais būdais: siunčiant jau įgyvendintų aplinkosauginių idėjų gerąsias patirtis, kurios bus paviešintos ir apdovanotos atminimo dovanomis, bei pristatant ir teikiant paraiškas norimų įgyvendinti aplinkosauginių iniciatyvų, kurių geriausios bus finansuojamos iš kampanijos metu vyksiančio koncertinio turo gautų lėšų.

„Siekiame ne tik populiarinti aplinkosaugines idėjas, informuoti visuomenę, bet ir prisidėti prie to tiesiogiai, finansuojant geriausias iniciatyvas bei apdovanojant ir pagerbiant geriausius jau įgyvendintus projektus. Labai džiaugiamės, kad prie kampanijos prisijungė būrys populiarių Lietuvos atlikėjų bei grupių, kurios bus kampanijos šaukliais“ – sakė projekto vadovė Lina Sadovskytė.

Vienas iš kampanijos ambasadorių, legendinės grupės „Rondo“ bei choro „Božolė“ vadovas Aleksandras Ivanauskas, džiaugiasi šia socialine organizatorių iniciatyva ir galimybe prisijungti prie projekto. Visiems dalyvaujantiems koncertuose, kurie vyks net 4 Lietuvos miestų arenose, atlikėjai ruošia specialią dovaną.

Daugiau apie kampaniją rasite interneto svetainėje www.asgalvoju.lt.PTO