INFORMACIJA VŠĮ „PAKUOČIŲ TVARKYMO ORGANIZACIJA“ NARIAMS IR PARTNERIAMS

16 Mar INFORMACIJA VŠĮ „PAKUOČIŲ TVARKYMO ORGANIZACIJA“ NARIAMS IR PARTNERIAMS

2020 m. kovo 16-30 d. skelbiamas karantinas visoje Lietuvos teritorijoje (karantinas gali būti pratęstas ilgesniam laikui). Išimčių atskiriems teritoriniams vienetams nėra numatyta. Dėl nustatytų taisyklių nesilaikymo atsakomybė gali kilti tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.

Siekiant prisidėti prie visuomenės saugumo, pranešame apie „VšĮ Pakuočių tvarkymo organizacija“  darbų organizavimo pokyčius:

! Karantino galiojimo laikotarpiu VŠĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ patalpose organizacijos nariai nebus konsultuojami, tačiau nuotolinės konsultacijos toliau bus vykdomos telefonu ir el. paštu.

! Ataskaitinio laikotarpio užsakymų dėl pakuočių atliekų tvarkymo organizavimo priėmimas nesikeičia. Todėl prašome užsakymus teikti naudojantis Organizacijos narių sistema (nariams.pto.lt) arba elektroniniu paštu (saskaitos@pto.lt).

! Organizacijos partnerių  (atliekų tvarkytojų, savivaldybių ir  regioninių atliekų tvarkymo centrų atstovų) dėl bendradarbiavimo, veiklos organizavimo ar kitais klausimais prašome kreiptis į Organizacijos atsakingus asmenis arba bendruoju elektroniniu paštu info@pto.lt. Organizacijos atstovė Jūsų užklausimą nukreips darbuotojui pagal kompetenciją. Užtikriname, kad atsakymą į užklausimą gausite ne vėliau kaip per 2 darbo dienas.

! „VšĮ Pakuočių tvarkymo organizacija“ yra pasirengusi Jums padėti ir patarti visais aktualiais pakuočių ir pakuočių atliekų apskaitos bei tvarkymo organizavimo klausimais.

Nuolat stebime situaciją ir Vyriausybei priėmus atitinkamus sprendimus informaciją nedelsiant atnaujinsime.PTO