„Granatos Live” rūšiuoja!

28 Jul „Granatos Live” rūšiuoja!

RUSIUOJI ZENLIUKAIMuzikos festivalis „Granatos Live“, vyksiantis jau šį savaitgalį Rumšiškėse, atsakingai žiūri į aplinkos tausojimą ir siekia, kad festivalio metu susidariusios atliekomis būtų tvarkomas tinkamai. Todėl šiemet organizatoriai sujungė jėgas kartu su VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ bei „Eko tašku“ ir kviečia visus festivalio dalyvius linksmintis atsakingai ir prisijunti prie aplinkosauginės akcijos „Rūšiuoji – vadinasi galvoji!“.

Kiekvienas dalyvis yra raginamas festivalio metu nepamiršti rūšiuoti pakuočių atliekų. Siekiant sudaryti patogias sąlygas rūšiuoti, visoje teritorijoje bus pastatyti specialūs rūšiuojamosios atliekoms skirti konteineriai ir spalvoti maišai. Viso festivalio metu surinktos atliekos neiškeliaus į sąvartynus, o bus atiduotos perdirbti. Tokiu būdu ne tik taupome vis labiau senkančius gamtos išteklius ir energiją, bet ir kaupiame žaliavas naujų produktų gamybai. Festivalio dalyviai taip pat turės galimybę iš arčiau susipažinti su įdomiais faktais apie pakuočių atliekų tvarkymą ir nusifotografuoti linksmame „Rūšiuoji – vadinasi galvoji!“ fotostende.

„Kadangi festivalis vyksta tikrai unikalioje vietoje, esame patys suinteresuoti išlaikyti teritoriją tvarkingą ir švarią. Mums svarbu, kad kiekvienas festivalio dalyvis atsakingai žiūrėtų į aplinkosaugą ir atliekų rūšiavimą. Mes, savo ruožtu, pasistengėme, kad renginyje tam būtų sudarytos visos sąlygos“, – sako festivalio organizatoriai.

Be to, kad viso renginio metu dalyviai bus raginami rūšiuoti atliekas, didelis dėmesys skiriamas teritorijai tvarkyti po festivalio. Tam organizatoriai subūrė savanorių komandą.PTO