Europos dienos šventė „Europos ateitis- tvari aplinka 2016“

09 May Europos dienos šventė „Europos ateitis- tvari aplinka 2016“

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka surengė Europos dienos ir Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos paminėjimo šventę. Šventė prasidėjo Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje, kur vyko diskusija „Klimato kaita – karšta tema“ su smulkaus ir vidutinio verslo atstovais, energetikos auditoriumi Artūru Baltrušaičiu.

Vėliau šventė tęsėsi Raseinių Žemaičio aikštėje. Šventėje dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas, Jonas Kurlavičius, Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė, Ekonomikos ir ūkio departamento direktorė Indrė Antanaitienė, Ekonomikos ir ūkio departamento Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Giedrius Butkus, VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ atstovės Raminta Breidokaitė ir Eglė Razbadauskaitė. Čia vyko diskusijos su gamtosaugos, ekologijos, energetikos specialistais. Visi norintys galėjo ne tik pasikonsultuoti, išgirsti atsakymus į rūpimus klausimus, bet ir išbandyti savo žinias sudalyvaujant apklausoje – loterijoje. Be prizų neliko nė vienas. Loterijoje sudalyvavo Švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė, Švietimo ir socialinių reikalų departamento Jaunimo reikalų koordinatorė Agnė Greičiūtė.

Kol vyresnieji dalyvavo projekto „Europos ateitis – tvari aplinka 2016“ diskusijose, atsakinėjo į organizatorių klausimus, mažieji šventės dalyviai smagiai piešė visoje Žemaičio aikštėje.

Vėliau raseiniškiai mėgavosi puikiu Klaipėdos jaunimo teatro spektakliu „Knygų personažai atgyja“. Taip buvo paminėtos net dvi šventės – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena bei Europos diena.

Informacijos šaltinis: http://manoraseiniai.lt/naujiena/europos-dienos-svente-europos-ateitis-tvari-aplinka-2016PTO