Bardų festivalyje pražydo pakuočių medžių alėja

Bardų festivalyje pražydo pakuočių medžių alėja

Kulautuvoje, įvyko tryliktasis bardų festivalis „Akacijų alėja“. Nepaisant užklupusio lietaus, 2013 m. organizuotas festivalis susilaukė didelio būrio ištikimų dainuojamosios poezijos gerbėjų dėmesio.

Gražios gamtos apsuptyje, VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ kartu su UAB „Super montes“, festivalio dalyvius skatino nepamiršti apie aplinkos tausojimą, jos išteklių saugojimą darant tai paprasčiausiu būdu – rūšiuojant.

Festivalio dalyviai, norintys plačiau sužinoti apie rūšiavimą, galėjo tai padaryti priėję prie pakuotėmis „pražydusios“ medelių alėjos. Čia jie galėjo susipažinti su pakuočių atliekų rūšimis, sužinoti į kurį rūšiavimo konteinerį jos turėtų keliauti, kokie gaminiai iš jų gaminami, per kiek laiko skirtingos pakuočių atliekos gamtoje suyra, kiek sutaupome gamtos išteklių bei energijos jei nauji gaminiai gaminami iš antrinių žaliavų ir daug kitos naudingos informacijos apie pakuočių atliekų rūšiavimą.

Prisijungdami prie rūšiavimo idėjos žmonės nešė savo pakuočių atliekas ir kabino jas prie tam skirto medelio, noriai ne tik juos fotografavo, bet ir patys šalia medžių pozavo.

Visoje festivalio teritorjoje stovėjo rūšiavimui pritaikyti konteineriai bei maišai, organizatoriai dalyviams ne kartą priminė apie rūšiavimo svarbą ir naudą.

Linkime šią vasarą linksmintis atsakingai!

Rūšiuokime,  nes tai nesudėtinga ir naudinga!

 Daugiau akimirkų iš festivalio foto galerijoje

 PTO