Apie rūšiavimą ir mažiems, ir dideliems

Apie rūšiavimą ir mažiems, ir dideliems

Š. m. balandžio 5 dieną VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ kartu su partneriais UAB „Polymer Recycling“ Vilnius International Meridian mokykloje 5-6 klasių mokiniams vedė mokymus apie pakuočių atliekų rūšiavimo naudą ir svarbą. Mažiesiems buvo pasakojama, kaip ir kodėl reikia rūšiuoti, įvardintos nerūšiavimo pasekmės, įdomūs faktai susiję su pakuočių atliekomis, jų perdirbimu, paprastai ir aiškiai pristatyta kiek ir kokių atliekų susidaro kiekvieno iš mūsų šeimoje per vienerius metus. Daug dėmesio susilaukė partnerių – UAB „Polymer Recycling“ atstovų pristatytas projektas, kurio tikslas – įrengti kombinuotosios pakuotės atliekų perdirbimo gamyklą Lietuvoje, nes būtent šios rūšies pakuotes perdirbti yra sudėtingiausia.  Šio projekto metu tikimasi įdiegti kombinuotosios pakuotės perdirbimo technologiją, įsigyjant ir pritaikant inovatyvią įrangą.

Paskutiniu metu Organizacija pastebi, kad vis daugiau įmonių rūpinasi aplinkosauginiais aspektais, aktyviai domisi rūšiavimo nauda bei siekia patobulinti savo darbuotojų rūšiavimo įgūdžius.

Džiaugiamės ir nesenai įvykusiais mokymais, kuriuos inicijavo UAB „Lindorff Business Services“  ir UAB „CSC Baltic“ (kartu su partneriais UAB „Ecoservice“), kurių metu VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ turėjo galimybę pristatyti pakuočių atliekų tvarkymo aktualijas Lietuvoje.

Dalinamės įvykusių renginių akimirkomis.PTO