Rengiamės paslaugų pirkimo konkursų skelbimui savivaldybėse

09 Feb Rengiamės paslaugų pirkimo konkursų skelbimui savivaldybėse

Vadovaudamiesi Atliekų tvarkymo, Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo, Viešųjų pirkimų įstatymais, Viešųjų pirkimų komisijos išaiškinimu, sudarytose su savivaldybių administracijomis ar regioniniais atliekų tvarkymo centrais bendradarbiavimo sutartyse prisiimtais įsipareigojimais bei atsižvelgdami į gaunamus iš kai kurių savivaldybių pageidavimus, skelbiame viešam susipažinimui, svarstymui, pastabų ir pasiūlymų teikimui VšĮ ,,Pakuočių tvarkymo organizacija” siūlomus savivaldybių rūšiuojamajame komunalinių atliekų sraute susidarančių pakuočių bei popieriaus atliekų surinkimo ir vežimo paslaugų pirkimo atviro konkurso būdu organizavimo pagrindinius principus ir sąlygas.

Parengtą tipinį (neadaprtuotą konkrečiai savivaldybei) konkursinių dokumentų paketo projektą patalpinsime viešam susipažinimui, svarstymui, pastabų ir pasiūlymų teikimui iki vasario 16 d.

Organizacijos kontaktinis asmuo šiais klausimais – direktoriaus pavaduotojas Arūnas Makauskas, tel. (8 614) 37 709, arunas.makauskas@pto.lt.

Pakuočių atliekų surinkimo konkursasPTO