PTO atsiriboja nuo A. Gaudučio galimai neteisėtos veiklos

16 Nov PTO atsiriboja nuo A. Gaudučio galimai neteisėtos veiklos

Žiniasklaidoje pasirodė informacija apie VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacijos“ (PTO) valdybos nario Aloyzo Gaudučio galimai neteisėtą veiklą. Įtariama, kad A. Gaudutis kartu su viena atliekų tvarkymo bendrove iš VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ apgaule įgijo neteisėtą piniginį atlygį už organizacijai fiktyviai teiktas pakuočių atliekų tvarkymo paslaugas.

Bet kokia neteisėta ir nusikalstama veikla prasilenkia su PTO vertybėmis. Organizacijai nėra pareikšti įtarimai dėl neteisėtos ar nusikalstamos veiklos, esame nukentėjusi bei galimai žalą patyrusi šalis ir atsiribojame nuo minėtų asmenų galimai neteisėtos veiklos. Sužinojus apie esamą situaciją, remiantis griežčiausiomis Darbo kodekso nuostatomis A. Gaudutis buvo nušalintas nuo užimtų direktoriaus patarėjo pareigų, taip pat suspenduoti jo įgaliojimai valdyboje.

Esame suinteresuoti operatyvia ir sklandžia tyrimo baigtimi. Geranoriškai bendradarbiaujame ir toliau esame pasiruošę bendradarbiauti su teisėsaugos institucijomis. Jeigu bus nustatyta, kad organizacijai buvo sukelta žala, ketiname ginti savo narių interesus ir reikalauti žalos atlyginimo.

Taip pat norime pabrėžti, kad su A. Gaudučiu susijęs tyrimas įtakos „PTO“ veiklai neturi, organizacija ir toliau vykdo savo įprastinę veiklą.



PTO