Dėl Naujienos apie darbo grupės rezultatus LR AM dėl Metrail situacijos 2018 01 25

25 Jan Dėl Naujienos apie darbo grupės rezultatus LR AM dėl Metrail situacijos 2018 01 25

Gerbiami VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacijos“ nariai, dalyviai ir kolegos, informuojame Jus, kad planuoti susitikimai (2018-01-12 ir 2018-01-18  dėl susiklosčiusios situacijos su UAB „Metrail“ įrodančių dokumentų pripažinimu negaliojančiais) su  atsakingais LR Aplinkos ministerijos ir Vilniaus RAAD vadovais neįvyko dėl objektyvių priežasčių.

Šių metų sausio 24 d. LR Aplinkos ministerijoje 11:00 val. įvyko ilgai lauktas ir planuotas suinteresuotų šalių, darbo grupės susitikimas (dėl susiklosčiusios situacijos su UAB „Metrail“ įrodančių dokumentų pripažinimu negaliojančiais).

Susitikime dalyvavo LR Aplinkos ministerijos viceministras D.  Krinickas, LR Aplinkos ministerijos vyriausiasis patarėjas R. Sakalauskas ir Vilniaus RAAD direktorius M. Švaikauskas.

Gamintojų ir importuotojų interesus, darbo grupėje atstovavo Lietuvos pramoninkų konfederacijos viceprezidentas R. Miliauskas, Lietuvos aludarių gildijos prezidentas  S. Galadauskas, Lietuvos prekybos įmonių asociacijos vykdantysis direktorius L. Vilimas taip pat darbo grupės susitikime dalyvavo VšĮ „Žaliasis taškas“ ir VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacijos“ vadovai bei advokatai.

Susitikimo metu, abiejų šalių darbo grupės nariai pasiekė bendro susitarimo, kad šios „problemos“ sprendimui reikalingas LR AM ministro Kęstučio Navicko dalyvavimas. Artimiausiu metu, atsižvelgiant į ministro užimtumą ir darbotvarkes, planuojamas susitikimas su LR AM ministru.

Aktualią informaciją pateiksime kaip įmanydami greičiau.PTO